Як я вчилася стриптизу

Вторник, 01.11.2011, 14:43
Размещено в рубрике Соблазн как оружие и имеет 0 комментариев.

Як я вчилася стриптизуТанцювати звабливо жінки вміли завжди. Мах ніжкою — і чоловіки у твоїх ніг. А що вже говорити про жіночий стриптиз!

Кореспондент вирішила вивчити мистецтво стрип-пластики. За словами тренера Ірини Вархінь, цей вид фітнесу відрізняється від звичного стриптизу тим, що тут не роздягаються. Все, чого тут навчають, — заклично і пластично рухатися. На її переконання, розумна жінка зможе звабити чоловіка й не оголюючись.

Форма для занять — спортивний костюм та шкарпетки. Ніяких тобі каблуків та платформ, ніякої «спецодягу», яка швидко знімається. Девіз заняття — любимо себе. З десяток дівчат та жінок різного віку намагаються повторювати за тренером рухи. Через 10 хвилин після початку заняття виникає бажання втекти. Тіло, не звикло до фізичних навантажень, скрипить і відмовляється виконувати елементарні вправи, дихання не вистачає, серце виривається з грудей. Але найстрашніше буде завтра, коли м’язи болітимуть нестерпно.

Тренер вважає, що з усіх видів танцю та фітнесу стрип-пластика — найпростіший. Його найлегше навчитися і танцювати, адже немає строгих канонів. Кожна жінка має схильність до грації. Під час занять тренуються усі групи м’язів. Треба тільки слухати музику та власне тіло, яке підкаже, коли і як рухатися.

На заняття стрип-пластикою допускаються дівчата від 14 років. Але серед нас крутиться і шестирічна дівчинка — мамі ніде було залишити малу на час тренування. Що ж, можливо, з часом з нього виросте граціозна дівчина. Молоді дівчата, які відвідують цю групу, застосовують свої знання та вміння на дискотеках. Старша пані, якій вже близько 60, просто намагається довести собі, що ще бажана. А ось дві панянки невизначеного віку та комплекції нещодавно повернулися з Португалії. Їм конче, за три тижні, треба навчитися стрип-пластики. І вони готові й щодня по кілька годин займатися. Правда, це все залишається лише на словах. Одна з них зникає після першого ж заняття, інша протрималася тиждень. А шкода. Навіть якщо б їм не вдалося збільшити свій рейтинг «там», за кордоном, за рахунок хорошого танцю, то за рахунок скинутого жиру — точно.

Ірина Вархінь підкреслює, що не вчить стриптизу. Хоча б тому, що для класичного стриптизу потрібні певні атрибути, як пілон, жердина. Але з найкращими своїми ученицями вона збирається поставити еротичне шоу.

Приходили на заняття й чоловіки, щоб самим навчитися. Однак їх було мало, щоб організувати суто чоловічу групу. А ось займатися разом з дівчатами вони посоромилися. До того ж чоловічий стриптиз — це трохи інша історія, інші рухи, інше бачення.

А вчора нас вчили танцювати канкан. Ніжкою — мах, ніжкою — мах … Добре, що у мене тільки дві ноги, так як і в двох я примудрилася заплутатися. Тренер стверджує, що лише через кілька занять чоловіки почнуть звертати на мене увагу. Вони й звертають. Але, швидше за все, на мою качину ходу і викривлене від болю в м’язах обличчя. Загалом, нелегка це робота — піднімати чоловіків на барикади звабливим танцем.

Хотите написать комментарий к этой статье?

Оставить свой комментарийУкраина онлайн