Танці на пілоні (pole dance)

Четверг, 03.11.2011, 14:56
Размещено в рубрике Соблазн как оружие и имеет 0 комментариев.

Танець на пілоні (pole dance)Танець на пілоні () — порівняно молодий напрямок в танцях, який об’єднує в собі хореографію і акробатику.
Пілону (жердині) належить роль гімнастичного снаряда.

Pole dance включає в себе найрізноманітніші стилі танців. Достаток найскладніших акробатичних трюків, граціозність і відчуття польоту роблять його неймовірно видовищним. Техніку роботи з пілоном вже давно використовують в своїх уявленнях артисти кращих цирків світу. Наприклад, цирк «Cirque du Solei» представляє унікальні сольні виступи танцюристів (акробатів) працюючих на китайських пілонах, що показують екстремальні номери.

Pole dance постійно розвивається, знаходячи все більше шанувальників. Його давно полюбили в країнах Європи і Америки, в Австралії і Японії. У кожній європейській країні, наприклад, працюють десятки спеціалізованих шкіл, а танці на пілоні є однією з найпопулярніших фітнес — програм. Можна сказати, що це одне з найяскравіших сучасних танцювальних напрямів.

Протягом 6-ти останніх років проводяться різноманітні чемпіонати і змагання з танцю на пілоні, в тому числі і міжнародні. В Україні танець на пілоні з’явився зовсім недавно, але він стрімко завойовує свої позиції.

Від недавна в цього прекрасного виду спорту з’явилася й своя Федерація — Перша Федерація танців на пілоні в Україні, а також офіційний сайт в мережі Інтернет: poledance-ua.com.

Хотите написать комментарий к этой статье?

Оставить свой комментарийУкраина онлайн