Сонце, море, пляж і секс

Четверг, 09.07.2009, 19:12
Размещено в рубрике Отдых, Спорт и имеет 0 комментариев.

beathВчені розгадали таємницю виникнення пристрасних, але швидкоплинних курортних романів. Це все гормони!
Сексології завжди цікавило питання, чому це розсудливі, обережні і навіть гидливі в звичайному житті чоловіки і жінки на відпочинку раптом сходять з розуму і кидаються у всіх тяжких. Невже лише велика кількість пляжного оголення, розкута атмосфера і аромат новизни заставляють потім мимрити в кабінеті венеролога: «Я не знаю, як це вийшло, просто голову втратив(ла)…»
І ось учені з університету Осло (Норвегія) з’ясували, що, виявляється, питання потрібно ставити не сексологіям, а ендокринологам. Вони протягом п’яти років вивчали дію променів ультрафіолетового спектру на організм людини (причому цікавив їх зовсім не , а утворення вітаміну Д, так необхідного мешканцям півночі). І раптом заразом відкрилася цікава деталь: Уф-лучи впливають на залози внутрішньої секреції і стимулюють вироблення статевих гормонів. Точніше, викликають гормональний вибух!

До речі, після 20 хвилин перебування під південним сонечком:
– Надниркові починають у великих кількостях викидати статеві гормони — андрогени, які відповідають за сексуальне збудження і у чоловіків, і у жінок. А оскільки в жіночому організмі спочатку менше андрогенів, то навіть їх незначне підвищення викликає прилив сексуального бажання.
– У гіпофізі (ця залоза знаходиться в головному мозку) відбувається сплеск гормону окситоцину, який налаштовує нас на романтичний лад і викликає прилив ніжності.
– І, звичайно ж, в крові підвищується рівень адреналіну (його також проводять надниркові), який штовхає нас на подвиги, знижуючи поріг обережності.

Любов на пляжі: і хочеться, і колеться…
Але як часто це буває, наш організм сам собі суперечить. Адже займатися любов’ю на пляжі хоч і приємно, але для здоров’я не дуже-то корисно.
Причин декілька:
Кровоносні судини. На жарі знижується кількість кисню в повітрі, в крові підвищується кількість еритроцитів (червоних кров’яних тілець), вона стає густішою, і підвищується її згортання.
Можлива небезпека: при різких рухах посилюється навантаження на серце, а в пориві пристрасті може навіть відірватися тромб і закупорити кровоносну судину. Якщо цією судиною виявиться легенева артерія, не виключений летальний результат.
Тиск. Під час статевого акту у здорової людини тиск може підскочити на 10-15 мм.рт.ст.
Можлива небезпека: на жарі тиск може піднятись і на 20-25 мм.рт.ст.
Вам потрібний гіпертонічний криз прямо в пристрасних обіймах?
Отже хочеш щастя в особистому житті — відповзай в тінь.

Хотите написать комментарий к этой статье?

Оставить свой комментарийУкраина онлайн