Скандал на похоронах М. Джексона: труна виявилася порожньою!

Пятница, 10.07.2009, 1:04
Размещено в рубрике Новости и имеет 0 комментариев.

MJekson_x Американський телеканал FOX news, а також ще декілька західних джерел розповсюдили сенсаційну інформацію — труна, в якій, як передбачалося, знаходиться тіло поп-короля Майкла Джексона опинилася порожньою.
Британські таблоїди стверджують, що тіло Джексона, що раптово помер 25 червня, було поховано раніше, без зайвого галасу в недоступному для прихильників місці, а «дерев’яна юдоль» стояла на сцені під час тривалої церемонії відспівування і прощання з ідолом порожньою з самого початку.
Інші джерела підтримують ідею спочатку порожнього саркофага на сцені, проте вважають, що тіло Джексона до цих пір не віддано землі, а знаходиться в секретному місці. Вони стверджують, що лише після того, як ажіотаж довкола похоронів короля спаде, він буде похований.

Майкл дуже любив своє ранчо Neverland в Каліфорнії. І можна було б передбачити, що тіло короля поп-музики після кремації розсіють над Neverland або ж в строгій секретності поховають в урні на самому ранчо.
Примітно, що раніше влада заявляла, що Джексон буде похований на Голлівудських горбах на кладовищі Forest Lawn. Законі штату забороняють поховання за межами Каліфорнійських кладовищ без особливих розпоряджень. Виключення робляться лише у виняткових випадках.

Необхідно також додати, що результати частини експертиз до цих пір не отримані, а сім’я Джексона не називала офіційного місця поховання.

Хотите написать комментарий к этой статье?

Оставить свой комментарийУкраина онлайн